רישום לשיעורים

קיקבוקס

 

אימון אירובי עצים המשלב תנועות מעולם אומניות הלחימה. אימון העובד על קואורדינציה, גמישות, יציבה, כוח מתפרץ, סיבולת לב ריאה. בליווי מוסיקה שתעשה לך חשק לזוז. ניתן להנות מאימון  סוחף ועל הדרך לשרוף קלוריות, לפרוק אגרסיות ולהתחדש באנרגיה.

יוגה

 
בתרבות היוגה ישנם מספר זרמים ולכל זרם משמעות וייחודיות משלו. המכנה המשותף לכולם טמון בדגשים על תרגול נשימה, תנוחות שונות, השקטת התודעה בכדי ליצור חיבור עמוק של תודעה, גוף ונפש. בתרגול היוגה עובדים על חיזוק הגוף, גמישות והארכת טווח תנועה.תרגול יוגה מטהר, ממריץ ומוביל אותנו חזרה למודעות של עצמנו.

אירובי דאנס/מדרגה

 

אימון המשלב תנועות ריקוד בליווי מוסיקה קצבית המאפשר להשתחרר ולהנות. אימון שבו שורפים קלוריות ומאתגרים את חוש הקצב והקואורדינציה. מתאים לכל הרמות. 

עיצוב וחיטוב

 

שיעור המותאם לכל הרמות, משלב אביזרים מגוונים מהסטודיו. מטרת האימון לחזק שרירים, לחטב את הגוף עבודה על יציבה נכונה, שיפור כוח וגמישות.

TRX

הרעיון המרכזי שמוביל את שיטת האימון בעזרת רצועות ה- TRX הוא אימון הגוף כולו כמערכת אחת. התרגילים כולם מבוצעים כנגד משקל הגוף ובשל כך מופעלים שרירים תנועתיים ומייצבים רבים בעת ביצוע התרגילים. למרות הגדרתו כאימון אנאירובי, ה- TRX מאפשר שריפה רבה של קלוריות בגלל הפעלה בו זמנית של מספר קבוצות שרירים ושרירי הליבה. מעבר לכך, אימון זה תורם לשיפור הכוח לסוגיו השונים (כוח מירבי, סבולת שרירית ועוד), שיווי משקל, קואורדינציה, דיוק וכמו כן מסייע במניעת פציעות.

SPIRHIIT

גרסת סטודיו SPIRIT לאימון HIIT - 

High Intensity Interval Training

 

עבודה בעצימות גבוהה עם שילוב הפוגות קצרות של מנוחה. העבודה מתחלקת בין סוגי השרירים השונים, כאשר בדרך כלל בכל אימון ישולבו מספר מערכות שרירים. התרגול מתבצע באמצעות חזרה על תרגיל מסוים, לאחר מכן ניתן זמן קצרצר למנוחה ואז – מעבר לתרגיל המחזורי הבא.

התרגילים עובדים בצורה מדהימה על סיבולת לב ריאה. הגוף מתרגל לעבד כמות גדולה יותר של חמצן כתוצאה מפעילות גופנית עצימה הכוללת ביצוע של תרגילי כושר אירוביים ואנאירוביים רב מפרקיים המגייסים לפעולה את רוב קבוצות השרירים בגוף. עקב כך קצב הלב עולה במהירות עד להפוגה הקרובה שלאחריה יבוצע מחזור/ מחזורים נוספים. הודות לשיטה אימון זו (אינטרוולים) קיימים עדויות מחקריות לשיפור גדול יותר בסיבולת לב הריאה ביחס לאימונים אירוביים קלאסיים (ריצה, אופניים וכדומה).

אימון HIIT תורם לשריפת קלוריות גבוהה במיוחד בזמן קצר וזאת הודות לעצימות הגבוהה שבאימון.

Intensive Core

אימון בן חצי שעה שמתרכז בעיצוב וחיזוק של קבוצות שריר כגון: בטן, ישבן וירכיים.

גארודה

גארודה הוא הנשר במיתולוגיה ההודית, כפי שהנשר משנה את מעופו על פי הצורך והמטרה, כך גם הגארודה מקנה תירגול חכם ואינטואיטיבי. שיטת הגארודה היא חזונו של גיימס דה סילבה, אשר יצר שיטת תנועה חדשה המשלבת עבודת מזרן ומכשירי גארודה מהפכניים.

שיטת הגארודה היא התשובה לרחשי לבם של אנשים רבים לגוף חזק יותר, גמיש יותר המסתגל לכל שינוי בעוצמה, קבלה ושלווה באמצעות שילוב הרוחניות, הנשימה והאסאנות מעולם היוגה והקור והדיוק מעולם הפילאטיס.
הגארודה היא תרגול חכם ואינטואיטיבי, חזונו של ג'יימס דה סילבה, אשר יצר שיטת תנועה חדשה, נכונה ובריאה יותר לגוף. גוף שנע בשמחה מתוך חוזק, אורך וגמישות, המסתגל לכל שינוי בקבלה והוקרה, מוכן לכבוש כל יעד מתוך שלווה והתבוננות פנימית.

זהו מסע פיזי ורוחני.

BOOTCAMP

אימון תחנות המשלב פעילות אירובית ועבודת כוח. אימון ששם דגש על חיזוק הגוף ותפקוד נכון.

מטרת האימון היא לחזק את הגוף, לחטב, לשים דגש על עבודה נכונה בתנוחות שונות ומאתגרות, פיתוח קוארדינציה, שריפת קלוריות, ירידה במשקל ושמירה על משקל תקין.

פילאטיס

 

אימון דינאמי שעובד על חיזוק שרירי הליבה, יציבה נכונה, גמישות והגדלת טווח תנועה, הגברת המודעות לשרירי השלד והתנהלות נכונה יותר של הגוף כיחידה אחת. אימון שמשלב כוח, גמישות ונשימה נכונה. השילוב בין גוף, תודעה ונפש מתוך שליטה מלאה על התנועה

בשיעור הפילאטיס נעשה שימוש באביזרים שונים ומגוונים שבעזרתם מחזקים קבוצות שרירים שונות, משפרים שיווי משקל, קוארדינציה, יציבה נכונה, מניעת פציעות ושיקום השריר והשלד.