top of page
  • תמונת הסופר/תSivan/Tali

שקר החן, הבל היופי

שקר החן, הבל היופי....

הפוסט הבא פונה לכל המגדרים ולכל הגילאים, פוסט שנכתב במטרה לשים על הפרק את נושא דימוי הגוף וכיצד אנחנו תופסים את עצמנו. במציאות שבה האישור החיצוני הוא משמעותי עבור רבים מאיתנו האישור הפנימי שלנו נדחק אל הפינה. הפוסט הזה נכתב בפרגון גדול לקולגה יקרה שלנו UNIX by Leeor, תודה לך על ההשראה והמסר החשוב, בהצלחה והנאה רבה בדרכך המיוחדת!

אז מי לדעתכם קובע מה זה יפה? איך צריך להראות ומה בכלל ההגדרה ליופי? אנחנו חיים בעולם מודרני חשופים למידע, דעות ותכנים שלחלקם יש השפעה ישירה על דימוי הגוף שלנו. הכל מאוד מוחצן מצד אחד ומאוד ממוסך מצד שני, עולם הפייסוש, אינסטוש, שיימינג וחבריהם לא נותנים מנוח לעין ולדמיון. בין הדברים היפים שמוצגים במדיה ישנם גם שקרים, הפחדות ואי דיוקים שמגיעים בעיקר מתעשיית האופנה,כושר, תרופות והתזונה כמו למשל תוספים ותרופות לירידה במשקל ושיפור "איכות החיים", פוטושופ שחורג את גבולות הטעם הטוב והמציאות (נועד לתעתע בנו ולהביא את הצופה לחשוב שמה שהוא רואה לפניו זו המציאות), שרלטנים שנותנים טיפים על תזונה וכושר לקהל הרחב כאילו שכולנו נולדנו עם אותו הרכב גוף ונפש ואנו זקוקים לאותן העצות.

מעבר לכך השיח היומיומי על דימוי גוף יכול להיות קשוח ומורכב מאוד בקרב מתאמנים וגם בקרב מאמנים שאמורים לשמש דוגמה חיובית כשלמעשה הם מציגים חזות לא בריאה ומדברים בצורה לא מקצועית ואפילו לא ראויה עם המתאמנים שלהם שרואים בהם כדוגמה ומודל לחיקוי.

כולנו רוצים להראות טוב ולחיות בשלום עם עצמנו, אין ספק! אך הפוסט הזה נכתב מתוך דאגה גדולה ורצון עז לשנות את השיח לבריא יותר בסימן של שינוי באורחות חיים ולמגר את תופעת ההלקאה העצמית, ההרעבה, הצורך לפרק את הגוף באימונים כפיצוי, המרדף אחרי הקילו וחצי שבאים והולכים למרות שמדובר בבחורה שרבות היו חולמות להראות כמוה, הרצון להראות כמו ההיא מהאינסטגרם שמרימה את החולצה שלה ומשוויצה בקוביות שלה בבטן ובמותן הצרה, חוסר הלימה בין הרצון להיראות בצורה מסוימת ובין העובדה שמדובר באישה אחרי לידה, אישה בגיל המעבר שעוברת שינויים מהותיים בגופה, נערה מתבגרת מדהימה שנראית מעולה אך בטוחה שהיא שמנה ובהמה. הצבת יעדים לא הגיוניים להרכב הגוף ולאורח החיים, התסכול המתמשך וחוסר האהבה העצמית. חוסר אהבה עצמית, חוסר

א ה ב ה עצמית.... עצוב!!! אנחנו שומעות הרבה הערות כאלו ובכל קשת הגילאים.

לשמחתנו זה מצב שאפשר לשנותו אם רק נעשה השתדלות חברתית להעלות אותו אל המודע, לדבר על הדברים, להתקרב לעצמנו ולהבין שמעל הראש של כל אחת ואחד מאיתנו מונח כתר מלכות, הכל נברא פה לכבודנו ואנחנו צריכים להעריך קצת יותר את החיים בכלל ואת עצמנו בפרט.

השיח צריך להשתנות לשיח של אהבה עצמית, פרגון עצמי והדדי, תשומת לב לגופנפש, להתאמן כי אוהבים את הגוף לא כי שונאים אותו, לרצות לשנות את אורח החיים כדי לקדם בריאות לא כי אני שמנה, לא כי אני עגלה, כי החיים יפים וחבל לבזבז את הבריאות שלנו כשאפשר להתחזק, ולהפתיע את עצמנו עם יכולות מופלאות תוך כדי שמירה על איזון.

ספורט, תזונה מאוזנת ומודעת כדרך חיים שמסבה לי אושר🙏 פעילות גופנית ותזונה במינון הנכון ובהתאמה אישית שתדרבן ותרתום ולא כעוד מטלה ושוט מצליף.

הדרך ליצירת אורח חיים בריא ומפרגן לגוף פשוטה הרבה יותר ממה שאתם חושבים ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו כאן בכדי ללמד אתכם להתאמן במקסימום דיוק והנאה כדי שתשיגו את המטרה ותאהבו את הדרך אליה. אנחנו כאן כדי לתת לכם כלים ישימים לנהל אורח חיים בריא שמשלב ספורט, תזונה נבונה ואהבה עצמית גדולה. בקרוב נשיק את הבייבי החדש של סטודיו spirit שיעסוק בקידום אורח חיים בריא ומודע. פרטים בהמשך... בינתיים, שנו את השיח, כל אחת ואחד מכם משמש דוגמה והשינוי מתחיל בכם!

באהבה גדולה, טלי וסיון.

121 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentários


bottom of page